Haberler

İLKSAN'dan EMNİYET MENSUPLARINA TAZİYE ZİYARETİ
İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN) Mensupları, 10 Aralık 2016 akşamı Türkiye'yi yasa boğan hain terör saldırısını, olay yerinde yaptıkları kamuoyu açıklaması ile kınayarak patlamanın gerçekleştiği yere siyah çelenk ve karanfiller bıraktı.
İLKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Tuncer YILMAZ, patlamanın olduğu Şehitler Tepesinde yaptığı açıklamada "Terörü ve Teröristleri destekleyerek bu ülke insanlarına gözdağı vermek isteyenler şunu çok iyi bilmelidir ki bu toprağın evladı, devlet-i ebed müddet için her acıya göğüs gerecek kudrete ve bu acıları yaşatanlardan vakti zamanı geldiğinde hesap soracak milli hafızaya sahiptir. Terörün sahipleri iyi bilsin ki yurt sathında ki bütün maarif mensupları son nefesine kadar terörle ve teröristle mücadele etmeye devam edecektir. Ben burada şehit olan polis-sivil tüm şehitlerimize Cenab-ı Mevladan rahmet, yaralı kardeşlerimize ise acil şifalar diliyorum." dedi.
Daha sonra, İLKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer YILMAZ, Genel Müdür Mustafa ÇAĞLAYAN ve Genel Müdür Yardımcısı Mintez ŞİMŞEK'ten oluşan heyet, kurum mensupları adına Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne uğrayarak buradaki Emniyet Yöneticilerine başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini ilettiler.