HABERLER   >   YENİ YIL
Haberler

KUTLAMA MESAJI
İLKSAN Ailesinin Değerli Üyeleri,

 

1943 yılında, sağlık ve sosyal yardımla ilgili meselelerde, sizleri birbirinize yardım edici duruma getirmek amacıyla kurulan Sandığımızda, günümüzde birikimlerinizden sağlanan kaynaklarla yapılan sosyal yardımlar ve ikraz ödemeleri ile sizler için yürüttüğümüz hizmetlerimize kesintisiz olarak devam ediyoruz.

2016 yılında sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yapmış olduğumuz Yönetmelik değişikliği ile;

-          İkraz çeşitlerini geliştirerek; doğal afete maruz kalan, doğum yapan veya tüp bebek tedavisi gören siz değerli üyelerimize 5.000,00 TL’ye,

-          Maaşında icra kesintisi bulunan üyelerimize yıl şartı aranmaksızın kefil göstererek 40.000,00 TL, kefil göstermeden 25.000,00 TL’ye kadar ikraz kullanabilmenize,

-          Herhangi bir sınırlama olmaksızın sizlerin bütün ikraz türlerinden aynı anda faydalanabilmenize, imkan sağladık.

 

“Her ilde İLKSAN ile anlaşmalı bir sağlık kuruluşu..” düşüncesiyle çıktığımız yolda yapmış olduğumuz protokoller sayesinde sizlere indirimli sağlık hizmetleri sağlayıp; araç, arsa ve konut kampanyaları ile de yine siz değerli üyelerimizin ihtiyaçlarına bir nebze ışık tutmaya çalıştık.

Ülkemiz ve milletimiz açısından da çok önemli gelişmelerin yaşandığı 2016 yılını geride bırakıyor, yeni ümitler ve heyecanlar eşliğinde 2017 yılına giriyoruz.

Yeni yılın, ülkemiz, milletimiz, siz değerli üyelerimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. 

 

 

                                                                                                                                                                      Tuncer YILMAZ

                                                                                                                                                 İLKSAN YÖNETİM KURULU BAŞKANI